Wiesz jak trudne są zmiany dla Twojego dziecka, ile czasu tracisz na przejazdy do specjalistów, ile kosztuje Cię terapia, dlatego ...

“Dowiedz się jak za pomocą metody POWER zapewnić BEZPŁATNIE kompleksowe wsparcie dla Twojego Dziecka ze spektrum autyzmu”

Przeczytaj każde słowo z tej strony, ponieważ już za moment pokażę Ci jak możesz BEZPŁATNIE pomóc swojemu dziecku. Brzmi niewiarygodnie? Zapraszamy do lektury. 

Skoro jesteś na tej stronie, to pewnie na co dzień borykasz się z tym, że Twoje Dziecko ma problemy z rozumieniem innych osób, z nawiązywaniem przyjaźni, odczytywaniu mimiki innych osób. A może ma trudności w komunikacji i posługuje się specyficznymi gestami, unika Twojego wzroku albo bardzo negatywnie reaguje na głośne dźwięki czy ma trudności z adaptacją do zmian. 

Rezygnujesz ze swojego wolnego czasu, bo przecież Twoje Dziecko jest najważniejsze. 

Masz już orzeczenie o niepełnosprawności i już wiesz, że Twoje Dziecko ma spektrum autyzmu.

Nie ma znaczenia, co robi sześćdziesiąt sześć procent ludzi w konkretnej sytuacji.
Liczy się tylko to, co robisz.

John Elder Robison

Autor Spójrz mi w oczy

Cały czas zastanawiasz się jak zapewnić Twojemu Dziecku odpowiednie wsparcie, aby pomóc mu w rozwoju. Chcesz zapewnić mu środowisko, w którym będzie akceptowane i będzie czuło się komfortowo, a z drugiej strony chcesz korzystać ze wsparcia najlepszych specjalistów, którzy pomogą Twojemu Dziecku. Wiesz, że jeśli tego nie zrobisz, Twoje Dziecko wiele straci i nie chcesz na to pozwolić.

Brak czasu...

Poświęcasz swojemu Dziecku dużo czasu, ale czujesz zmęczenie. Już sama diagnoza była bardzo stresująca i zajęła Ci ogrom czasu. Teraz codzienne wizyty u specjalistów zajmują Ci znaczną część dnia, a dodatkowo spędzasz wiele godzin za kierownicą samochodu. Chcesz wymienić się doświadczeniami z innymi rodzicami, ale wielu z nich kompletnie Cię nie rozumie. Martwisz się też przyszłością Twojego Dziecka.

Na pewno doskonale wiesz, że ...

Autyzm to nie choroba.

Nie możemy jej wyleczyć. To zaburzenie neurorozwojowe. Po prostu mózg Twojego Dziecka pracuje w niestandardowy sposób. Objawia się różnicami w sposobie komunikacji, nawiązywania relacji, wyrażania emocji, uczenia się oraz różnorodnym schematem zachowań.

Dlatego Twoje Dziecko potrzebuje...

wsparcia dużej grupy specjalistów.

Dzięki temu nauczy się pracy w grupie, budowania relacji z innymi osobami, poprawnej mowy, radzenia sobie z frustracją, podejmowania wyzwań i wychodzenia ze strefy komfortu. Może potrzebować logopedy, psychologa, pedagoga, trenerów umiejętności społecznych - jesteśmy na to przygotowani. W naszym zespole mamy jednego z niewielu specjalistów na Śląsku, który jest terapeutą osób w spektrum autyzmu oraz diagnostą klinicznym ADOS-2 oraz MOXO, który szkolił się również poza granicami naszego kraju.

Chcesz dowiedzieć się więcej i na żywo zobaczyć jak możemy Ci pomóc?

Poznaj naszą autorską
metodę POWER

Chcemy zaproponować Ci kompleksowe wsparcie dla Twojego Dziecka. A co konkretnie? Nasze wsparcie, nazywamy metodą POWER. Składa się ono z następujących elementów:

Po - przestrzeń - środowisko przyjazne dla Twojego Dziecka, przestrzeń dostosowana do Jego potrzeb,
W - wsparcie - indywidualne wsparcie dla Twojego Dziecka, prowadzone w godzinach pracy placówki, przez wykwalifikowaną kadrę w zakresie opieki logopedycznej, psychologicznej, pedagogicznej oraz treningu umiejętności społecznych, dzięki czemu masz pewność odpowiedniej terapii dla Twojego Dziecka,
E - edukacja - opiekę przedszkolną w małych grupach świadczoną przez specjalistów, dzięki czemu masz pewność odpowiedniej edukacji dla Twojego Dziecka,
R - rodzice - wsparcie dla rodziców w formie warsztatów i dedykowanej grupy, dzięki czemu Ty też lepiej zrozumiesz potrzeby Swojego Dziecka oraz wymienisz się doświadczeniami z innymi osobami; cały czas będziesz mieć wsparcie naszego mentora.

UWAGA: Ta oferta skierowana jest wyłącznie dla osób,
których dzieci mają zdiagnozowane spektrum autyzmu.

Podsumujmy zatem, co proponujemy.

Zobacz co oferujemy w ramach metody POWER.

METODA POWER

Pełna realizacja metody POWER obejmuje:

dostęp do przestrzeni przyjaznej dla dzieci z orzeczeniem autyzmu - o wartości 20 000 zł rocznie
opiekę przedszkolną o wartości 60 000 zł rocznie
opiekę specjalistów o wartości 20 000 zł rocznie
wsparcie dla rodziców w formie warsztatów i dedykowanej grupy o wartości 9000 zł rocznie

Całkowita wartość 109 000zł /rocznie

A teraz specjalna cena dla Ciebie 🙂

DLACZEGO BEZPŁATNIE?

Jak widzisz wartość naszego wsparcia rocznie wynosi 109 000 zł. I taka jest wartość naszej oferty. Wiemy też, jak bardzo potrzebujesz wsparcia dla Twojego Dziecka, aby mogło poradzić sobie w otaczającym świecie. Mamy też świadomość, że niewielu rodziców mogłoby pozwolić sobie na skorzystanie z naszej metody. 


Dlatego korzystając z wszelkich możliwych dotacji, możemy zaproponować te specjalne warunki współpracy aż 8 osobom.

WAŻNA UWAGA

ta oferta skierowana jest tylko do 8 osób, które w pierwszej kolejności zgłoszą się do nas, przejdą proces rekrutacji i podpiszą z nami umowę. 

Chcemy skupić się na Twoim Dziecku i zapewnić mu odpowiednie wsparcie, dlatego na początek tak rygorystyczny limit.

© Copyright - Konsek Świata - Centrum Rozwoju Dziecka

Get the first lesson free

Get the first lesson in this course FREE - just enter your email below

Close

TAK, CHCĘ SKONTAKTOWAĆ SIĘ
Z DYREKTOREM CENTRUM

Zostaw swoje dane, abyśmy mogli skontaktować się z Tobą
i umówić na niezobowiązujące spotkanie.

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Get My List Building Secrets Blueprint

Enter your email below to get access to the list building blueprint PDF download instantly...

Faucibus habitasse turpis vehicula in enim magna. Aenean at ac auctor. Platea curae aliquam a tincidunt.

Close

REGISTER YOUR SPOT NOW

Enter your details below to get instant access to [enter lead magnet name here]

We process your personal data as stated in our Privacy Policy. You may withdraw your consent at any time by clicking the unsubscribe link at the bottom of any of our emails.

Close

Czy na pewno chcesz opuścić stronę?

Jeśli nie zostawisz swojego adresu e-mail, nie będziemy mogli skontaktować się z Tobą.

Close
Page Created with OptimizePress